Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia jest zawsze podany przy produkcie w trakcie zakupu.

STARAMY SIĘ JEDNAK ABY WASZE ZAMÓWIENIA ZOSTAŁY WYSŁANE JAK NAJSZYBCIEJ 🙂

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

Każdego klienta informujemy poprzez pocztę mailową, o zakończeniu realizacji zamówienia i jego wysyłce.

Paczki wysyłamy obecnie kurierem DPD.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Skąd termin wysyłki np. 6 dni roboczych- z uwagi że towar jest dla Państwa szyty  – potrzebujemy kilku dni na jego uszycie i sprowadzenie ze szwalni i przygotowanie wysyłki dla Państwa, jednak staramy się aby ten czas był krótszy.

Przy wpłacie na konto zamówienie zaczynamy kompletować, w chwili otrzymania wpłaty i od tego dnia trzeba liczyć czas realizacji zamówienia.

JEŚLI CHCESZ DOKONAĆ ANULACJI ZAMÓWIENIA –

ANULOWANIE JEST MOŻLIWE TYLKO W PRZYPADKU KIEDY ZAMÓWIENIE NIE JEST OPŁACONE. PROSIMY WTEDY O WYSŁANIE DO NAS MAILA W CIĄGU 24 GODZIN OD CHWILI PRZYJĘCIA PRZEZ NAS PAŃSTWA ZAMÓWIENIA DO REALIZACJI.

ZAMÓWIENIA OPŁACONE IDĄ AUTOMATYCZNIE DO MAGAZYNU DO REALIZACJI I NIE MA MOŻLIWOŚCI ICH ANULOWANIA.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane – od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży, a stan magazynowy producenta błędnie wskazany – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia, a zamówienie zostanie wysłane do Ciebie w częściach.

Facebook