8 stycznia 2024

H I S T O R I A  K L I E N T K I

Wszystkie wpisy

Ostatnio na blogu

H I S T O R I A  K L I E N T K I

W moim sklepiku www.viamodo.pl , wszystko się kręci wokół klientek. Kocham widzieć ich uśmiechy na zdjęciach z imprez na, których wystąpiły w idealnym stroju, tym, który sprawił, że poczuły się pewne siebie i piękne. Kilka tygodni temu, pewnego pięknego wieczoru miałam okazję pomóc jednej z moich klientek w znalezieniu takiego właśnie stroju, który zdziałał prawdziwe cuda.
Siedząc sobie wieczorową porą przy komputerze, otrzymałam e-mail z całą listą pytań o rożne sukienki z naszej strony internetowej www.viamodo.pl oraz z naszego profilu na Facebooku.Pani Ania, autorka listu, miała nadchodzące przyjęcie firmowe i desperacko potrzebowała sukienki. Wiedziałam, że to nie będzie łatwe zamówienie  – Pani Anna była wymagająca, a ja chciałam dobrać jej jak najlepszą sukienkę.
Zaczęliśmy od analizy rozmiaru i dopasowania. Wyglądało na to, że Pani Anna miała pewne obawy dotyczące swojej figury, podobnie jak 99,9% moich klientek. Uwierzyła w przekonanie, że jest “za duża”, że jej ramiona są “za szerokie” i “brzuch za duży”. Zawsze mnie dziwi, jak bardzo krytyczne jesteśmy wobec siebie!!!  Przeanalizowałyśmy różne fasony i kolory, a ja dzięki swojemu doświadczeniu dobrze wiedziałam, jakie elementy ubrania mogą subtelnie wysmuklić sylwetkę.
Po kilku godzinach wymiany e-maili, w końcu znalazłyśmy sukienkę  – materiał zdobiony brokatem, w kolorze butelkowej zieleni z delikatnym marszczeniami. Napisałam Pani Ani, że to doskonały wybór a sukienka podkreśli jej kobiece kształty i dodatkowo sprawi, że wyglądać będzie elegancko i stylowo. Ponieważ sprawa była pilna, następnego dnia rano, kurier odebrał ode mnie przesyłkę dla Pani Ani.
Ze względu na to, iż klientki nie mogą przymierzyć sukienki kupowanej w naszym sklepie www.viamodo.pl, zawsze jestem ciekawa, czy moja pomoc w zdalnym doborze była trafiona. Po kilku dniach otrzymałam wiadomość z podziękowaniami od Pani Ani. Zrobiła ogromne wrażenie na tej imprezie, ale także poczuła się pewna siebie jak nigdy wcześniej. W swojej wiadomości opisała mi, jak wszyscy patrzyli na nią z zachwytem.
Najważniejszy dla mnie był fakt, że Pani Ania świetnie czuła się w dobranej przeze mnie kreacji, uświadomiła sobie, że jest piękna taką jaka jest, a odpowiednio dobrany strój może tylko podkreślić jej naturalne piękno.
To właśnie jest powód, dla którego uwielbiam to, co robię. Moja praca polega na pomaganiu kobietom odkrywać ich prawdziwe piękno i pewność siebie poprzez ubrania, które noszą. W historii Pani Ani znalazłam kolejne potwierdzenie, że moda to nie tylko zabawa z ubraniami, ale również narzędzie do wyrażania swojej osobowości i czucia się dobrze we własnej skórze.
Jeśli masz jakieś wątpliwości dotyczące swojego wyglądu, jeśli myślisz, że sukienka nie jest dla Ciebie, odwiedź mój sklep www.viamodo.pl, lub nasze profile na Facebooku, Instagramie czy TikToku. Chętnie pomogę Ci znaleźć idealną sukienkę, która podkreśli Twoje piękno i sprawi, że poczujesz się naprawdę wyjątkowa.
Pamiętaj, piękno jest w Tobie – wystarczy tylko odkryć odpowiedni strój, który to uwydatni.
Pozdrawiam Dorota
Facebook