Wymiana, reklamacje, zwroty

Wymiana towaru

WYMIANA TOWARU JEST NA NASZ KOSZT !!!!!!!!!!

  • Zakupione u nas produkty wymieniamy za pierwszym razem za darmo, pod warunkiem, że odesłany towar był nieużywany i posiada wszystkie oryginalne metki.
  • Na wymianę towaru masz 21 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Jak wymienić produkt?

1. Sprawdź czy w aktualnej ofercie sklepu znajduje się rozmiar i kolor, na który chcesz dokonać wymiany, bądź skontaktuj się z nami sprawdzimy stan magazynowy.
2. Wymiany dokonać można również na dowolnie wybraną rzecz z oferty Sklepu, nie musi być to ten sam model co jest wymieniany.
3. W przypadku wymiany na droższy model jest możliwość dopłaty, zaś w przypadku wymiany na tańszy model my zwracamy ci różnice na podane konto.
4. Zapakuj produkt i oczekuj na kuriera z nową przesyłką, ( mailowo powiadomimy Cię kiedy kurier przyjedzie i czy ten termin Ci odpowiada )
5. Przy dostawie kurier zabierze od ciebie sukienkę którą wymieniasz, jedynie ją tylko dobrze zapakuj 😉
6. ZA NIC NIE PŁACISZ CAŁA WYMIANA JEST NA NASZ KOSZT !

7. Produkty które zostały wymienione nie podlegają zwrotowi, tylko ewentualnie dalszej wymianie. Jest to spowodowane dużymi kosztami ściągnięcia w expressie wybranej sukienki na wymianę z magazynu, czy kosztami expresowego uszycia nowej sukienki, po czym kosztami wysyłki nowej sukienki i odebraniu obecnej od Państwa.

Jeśli ci to nie odpowiada – dokonaj zwrotu towaru i zamów nową sukienkę!

 

 

Zwrot towaru

– PRZECZYTAJ PRZEZ ZAKUPEM BĄDŹ ZWROTEM TOWARU

NIE JESTEŚ PEWNA ROZMIARU – NIE CHCE CI SIĘ MIERZYĆ – NAPISZ DO NAS POMOŻEMY W ZAKUPIE – UNIKNIEMY ZWROTU Z UWAGI ŻE KUPIŁAŚ ZA MAŁĄ SUKIENKĘ 🙂

  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami które weszły w życie z dniem 25 grudnia 2014r w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, jako konsument nie prowadzący działalności gospodarczej, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość

Każde zamówienie prosimy wysyłać osobno, prosimy nie łączyć odsyłanych zamówień, dla zaoszczędzenia kosztów.

Każde zamówienie prosimy odsyłać przy kilku sztukach razem, a nie kilka sukienek osobno.

 

Jak zwrócić towar?

1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie, z wszystkimi metkami, w stanie nie zmienionym, jeśli jest taka możliwość w oryginalnym opakowaniu, wraz z całą jego zawartością, z dołączonym oświadczeniem o chęci zwrotu towaru i koniecznie dowodem zakupu – rachunkiem
2. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, zapachu perfum, proszku po praniu, papierosów czy potu!

W przypadku otrzymania uszkodzonego towaru, złego zamówienia, złego rozmiaru prosimy o natychmiastowy kontakt i zgłoszenie nam tego. W przeciwnym razie nie będzie to podstawą do przyjęcia zwrotu!
3. W przesyłce jest dołączony Formularz zwrotu – wypełnij go dokładnie i wraz z dowodem zakupu odeślij do Nas.

Z uwagi na różne godziny pracy magazynu odeślij zwrot TYLKO I WYŁĄCZNIE KURIEREM DPD  albo INPOST, w ustawowym czasie jaki masz na zwrot. W przeciwnym  razie przy wysyłce innym dostawca, czy poczta polska paczka do Nas nie dotrze, może minąć ci czas na zwrot towaru, a nie chcemy utrudniać odbioru zwrotu.

Jeśli takie warunki zwrotu Ci nie odpowiadają – NIE KUPUJ U NAS. Dziękujemy za zrozumienie !!!!!!

Nie odbieramy paczek z paczkomatu, czy punktów odbioru.

Pamiętaj o wyraźnym wpisaniu numeru konta bankowego.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub jego opóźnienie, jeżeli nastąpiło to z powodu przekazania przez Klienta błędnych danych osobowych (imię, nazwisko, adres), błędnego numeru konta, czy nie wpisanie go wcale w formularz zwrotu.
W przypadku wpisania błędnego numeru konta, bądź nie wpisania go wcale – kwota która powinna być zwrócona zostanie wpisana do systemu do wykorzystania na następne zakupy, bądź towar odesłany do klienta z braku skuteczności takiego oświadczenia!

Oświadczenie możesz napisać również odręcznie, jeśli zgubisz formularz zwrotu.

Co musi zawierać OŚWIADCZENIE:

  • imię, nazwisko i dane adresowe
  • numer złożonego zamówienia
  • dołączony dowód zakupu otrzymany wraz z zamówionym towarem
  • w piśmie proszę zawrzeć chęć zwrotu towaru z dopisanym numerem konta do zwrotu
  • podać powód z jakiego towar jest zwracany ( opcjonalnie )

JAK WYGLĄDA PROCEDURA ZWROTU

– przeczytaj zanim napiszesz maila 🙂

  1. W ciągu 2 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy został odesłany w ustawowym czasie jaki masz na dokonanie zwrotu).
  • Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań,  w ustawowym czasie  14 dni (od daty przyjęcia zwrotu, nie jego otrzymania przez Nas!) na załączony numer konta dokonany zwrot pieniędzy, bądź przy opcji płatności systemem Payu czy kartą kredytową na te same konto z którego było płacone.

Nie dokonujemy zwrotów na adresy pocztowe – więc prosimy zawsze podać numer konta bankowego w przypadku zakupu z opcją pobrania.

3. Przesyłki wysłane po ustawowym terminie, bez oświadczeń o zwrocie, bez dowodów zakupów rachunków, noszone, bez metek – nie zostaną przyjęte i będą odesłane do klienta w ciągu 14 dni.

Jeśli powyższe zasady nie odpowiadają Państwu prosimy o nie dokonywanie zakupów!
Sklep nie odbiera żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem, czy jakiejkolwiek innej opłaty!

Celowe nieodebranie przesyłki do Nas

W przypadku celowego nieodebrania wysłanej do Państwa przesyłki z towarem, czy odmową przyjęcia, nieprzyjętego przez sklep zwrotu towaru – w celu uniknięcia nieporozumień, czy bezpodstawnych oskarżeń pod Naszym adresem, cofnięta przesyłka zostanie przekierowana do działu przesyłek niedoręczalnych poczty polskiej czy firmy kurierskiej.

Stamtąd będą mogli Państwo taką przesyłkę sobie odebrać. Prosimy jednak o odbieranie przesyłek od Nas!

Reklamacja towaru

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:
1. Poinformuj Nas niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia drogą mailową o uszkodzeniu, czy otrzymaniu nieprawidłowego towaru.

Prześlij do nas kurierem produkt który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
2. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię o wyniku postępowania reklamacyjnego.
3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, do przesyłki nie zostanie dołączony opis szkody, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni

Facebook